Tuoteryhmät
Uudet tuotteet
LYNX SQUADRON LADIES PANTS KORALLI
LYNX SQUADRON LADIES PANTS KORALLI
259.00 EUR

Yhteystiedot

Osoite:
Hallitie 3 A
96320 Rovaniemi

Myynti: 0207 433 570
Varaosat: 0207 433 573
Fax: 016-310 888

Avoinna:
Ma-Pe 9:00 - 17:00
La 10:00 - 14:00

Ilkka Korteniemi - kauppias
Puh. 0207 433 571
ilkka.korteniemi@koneliike.fi

Mikko Körkkö - myynti
Puh. 0207 433 572
mikko.korkko@koneliike.fi

Antti Peltonen - myynti
Puh. 0207 433 578
antti.peltonen@koneliike.fi

Katja Juopperi - ajovarusteet
Puh. 0207 433 579
katja.juopperi@koneliike.fi

Jonna Kuha - ajovarusteet
Puh. 0207 433 579
jonna.kuha@koneliike.fi

Juha Välikangas - varaosat/verkkokauppa
Puh. 0207 433 577
juha.valikangas@koneliike.fi

Miika Turunen - varaosat
Puh. 040 4834 222
miika.turunen@koneliike.fi

Kimmo Vitikka - varaosat
Puh. 0207 433 573
kimmo.vitikka@koneliike.fi

Janne-Petteri Juustovaara - varaosat
Puh. 040 176 1066
jp.juustovaara@koneliike.fi

Vesa Aikio - varasto/logistiikka
Puh. 040 1632 850
vesa.aikio@koneliike.fi

Kimmo Poikela - varasto
varasto@koneliike.fi


Huolto:
Puh. 0207 433 570

 













Hallitie 3 A
96320 ROVANIEMI

Ma-Pe  9-17

La        10-14
Myymälä:    0207 433 570
Varaosat:   0207 433 573
Huolto:        0207 433 570


Ostoskori
Ostoskorisi on tyhjä
Uutisia
Suomen Vahvimmat

Suomen Verkkomaksut