Tuoteryhmät
Uudet tuotteet
SKI-DOO PUSAKKA
SKI-DOO PUSAKKA
119.00 EUR

Yhteystiedot

Osoite:
Hallitie 3 A
96320 Rovaniemi

Myynti: 0207 433 570
Varaosat: 0207 433 573
Huolto: 0207 433 570

Avoinna:
Ma-Pe 9:00 - 17:00
La 10:00 - 14:00


Ilkka Korteniemi - kauppias
Puh. 0207 433 571
ilkka.korteniemi@koneliike.fi

 


Mikko Körkkö - myynti
Puh. 0207 433 572
mikko.korkko@koneliike.fi

 


Antti Peltonen - myynti
Puh. 0207 433 578
antti.peltonen@koneliike.fi

 

Tero Nousuniemi - myynti
Puh. 045 77501072
tero.nousuniemi@koneliike.fi



Katja Juopperi - ajovarusteet
Puh. 0207 433 579
katja.juopperi@koneliike.fi

 


Jonna Kuha - varasto/verkkokauppa
Puh. 040 128 1855
jonna.kuha@koneliike.fi

 


Juha Välikangas - Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 0207 433 577
juha.valikangas@koneliike.fi

 


Miika Turunen - varaosat
Puh. 040 4834 222
miika.turunen@koneliike.fi

 


Kimmo Vitikka - varaosat
Puh. 0207 433 573
kimmo.vitikka@koneliike.fi

 


Janne-Petteri Juustovaara - varaosat
Puh. 040 176 1066
jp.juustovaara@koneliike.fi

 


Vesa Aikio - Huolto
Puh. 040 1632 850
vesa.aikio@koneliike.fi

 

 

 













Hallitie 3 A
96320 ROVANIEMI

Ma-Pe  9-17

La        10-14
Myymälä:    0207 433 570
Varaosat:   0207 433 573
Huolto:        0207 433 570


Ostoskori
Ostoskorisi on tyhjä
Uutisia
Suomen Vahvimmat

Suomen Verkkomaksut