Tuoteryhmät

Yhteystiedot

Osoite:
Hallitie 3 A 
96320 Rovaniemi

Myynti: 0207 433 570
Varaosat: 0207 433 573 
Huolto: 0207 433 570

Avoinna: 
Ma-Pe 9:00 - 17:00
La 10:00 - 14:00

Voit myös ottaa yhteyttä meihin, täältä

Ilkka Korteniemi - kauppias
Puh. 0207 433 571
ilkka.korteniemi@koneliike.fi
Antti Peltonen - myynti
Puh. 0207 433 578
antti.peltonen@koneliike.fi
Tero Nousuniemi - myynti
Puh. 045 77501072
tero.nousuniemi@koneliike.fi
Janne Ylitervo - myynti
Puh. 040 523 4782
janne.ylitervo@koneliike.fi
Katja Juopperi - ajovarusteet
Puh. 0207 433 579
katja.juopperi@koneliike.fi
Jonna Kuha - varasto/verkkokauppa
Puh. 040 128 1855
jonna.kuha@koneliike.fi
Jukka Lind - varasto
Puh. 040 128 1855
jukka.lind@koneliike.fi
Juha Välikangas - Jälkimarkkinointipäällikkö
Puh. 0207 433 577
juha.valikangas@koneliike.fi
Miika Turunen - varaosat
Puh. 040 4834 222
miika.turunen@koneliike.fi
Kimmo Vitikka - varaosat
Puh. 0207 433 573
kimmo.vitikka@koneliike.fi
Janne-Petteri Juustovaara - varaosat
Puh. 040 176 1066
jp.juustovaara@koneliike.fi
Tero Kuivalainen - Huoltoneuvoja
Puh. 0400 891 658
tero.kuivalainen@koneliike.fi